معرفی بهترین سیم بکسل های چینی از لحاظ کیفیت و مقاومت

توسط

معرفی بهترین سیم بکسل های چینی از لحاظ کیفیت و مقاومت

بهترین سیم بکسل های چینی ، سیم بکسل گوستاولف و سیم بکسل فولادی می‌باشند. این سیم بکسل ها در سطح جهانی بسیار معروف و برند می‌باشند و در ایران فروش و کاربرد بالایی دارند. این سیم بکسل ها غالباً برای آسانسورها علل خصوص آسانسورهای کشتی استفاده می‌شوند. مغزی این سیم بکسل‌ها رشته‌ای کنفی است که مطابق با استاندارد ضریب اطمینانی  DIN3062که در ساخت یک آسانسور استفاده می‌شود و بر اساس ظرفیت و سرعت حرکت آسانسور سنجیده می‌شود.

مغزی و هسته‌ی سیم بکسل گوستاولف از جنس کنفی طبیعی است که در منطقه‌ی ویژه‌ای از آفریقا ساخته می‌شود. این کنف روغن را در درون خود حفظ می‌کند و چرب کردن دائمی سیم راحت‌تر امکان‌پذیر می‌شود. با دقت و توجه به جهت تابش سیم‌ها، سایز، نوع بافت، نوع هسته و مشخصات فنی سیم می‌توان به میزان استاندارد بودن آن پی برد.

سیم بکسل چیست؟

سیم بکسل در صنایع گوناگون به‌عنوان یک ابزار کمکی به‌حساب می‌آید. از سیم بکسل به‌عنوان یک رابط برای اتصال بین دو جسم استفاده می‌شود. سیم بکسل های مختلف ازنظر تحمل حرارت، مقاومت در برابر فشار، کشش و میزان انعطاف بسیار متنوع هستند. قیمت سیم بکسل به‌تمامی این موارد بستگی دارد که شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت شرکت…خرید سیم بکسل مدنظر خود را انجام دهید. سیم بکسل به‌صورت های مختلفی متصل می‌شود.

گاهی از سیم بکسل برای لیفت و بالا آوردن اجسام استفاده می‌شود، گاهی برای اتصالات پل‌های معلق و برخی مواقع برای اتصالات جرثقیل‌های سقفی از سیم بکسل بهره می‌جوییم. البته صنایعی که در آن‌ها از سیم بکسل استفاده می‌بینم بسیار گسترده‌اند ازجمله ماهی گیری، کشتی‌رانی، آسانسورها و… به‌هرحال مورداستفاده و. کاربرد هر سیم بکسل به متریال به کار رفته در آن و ویژگی‌های ساختاری‌اش بستگی دارد. سیم بکسل های چینی نیز یکی از انواع پرکاربرد سیم بکسل های جهان هستند.

سیم بکسل چینی چند نوع دارد؟

اختراع و ساخت سیم بکسل تحول بزرگی در صنعت ایجاد کرد و این اختراع کمک بزرگی به نسل بشر بود. همواره برای حمل اجسام سنگین مشکلات فراوانی وجود داشته است که استفاده از سیم بکسل این فرایند را راحت‌تر کرده است. سیم بکسل ها در دودسته سیم بکسل مغزی کنفی و مغزی فولادی تولید و عرضه می‌شوند. سیم بکسل شامل یک بخش داخلی به اسم مغزی یا هسته می‌باشد. اطراف هسته رشته‌هایی قرار دارد که به‌واسطه هسته کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

قطر هسته انقدر بزرگ هست که هنگام حمل بار رشته‌ها با یکدیگر تماس پیدا نکنند و موجب پارگی و یا آسیب به سیم بکسل نشود. سیم بکسل های چینی معمولاً به دودسته‌ی هسته‌ی کنفی و هسته‌ی فولادی تقسیم می‌شوند.

هسته‌ی سیم بکسل فولادی می‌تواند به یک سیم بکسل مستقل نامیده شود. اگر قطر هسته‌ی سیم بکسل چینی زیر ۱۰ میلی‌متر باشد درواقع به آن رشته مفتول فولادی میگوییم. سیم بکسل های هسته کنفی نیز غالباً با الیاف طبیعی ساخته می‌شوند اما مواردی نیز یافت می‌شود ک هسته‌ی یک سیم بکسل از الیاف مصنوعی نظیر پلی پروپیلین باشد. در مواردی که بنا باشد کشش زیادی به سیم بکسل وارد شود و استحکام سیم حائز اهمیت باشد معمولاً از هسته‌ی فولادی استفاده می‌کنیم. سیم بکسل های مغزی کنفی نیز از انعطاف و خاصیت ارتجاع بالایی برخوردار است. درمجموع سیم بکسل های مغزی کنفی و فولادی از بهترین سیم بکسل های چینی به شمار می‌روند.

سیم بکسل گوستاولف چینی چند نوع دارد؟

_۱ درجه‌یک: این نوع سیم بکسل کیفیت بسیار مطلوب و مناسبی دارد و در مرکز اصلی یعنی کارخانه گوستاولف چین ساخته می‌شود. کارخانه گوستاولف چین به‌صورت رسمی تحت نظر گوستاولف آلمان می‌باشد. این نوع سیم بکسل ها از بهترین سیم بکسل های چینی به‌حساب میایند.

_۲ درجه‌دو: این سیم بکسل نیز در کشور چین ساخته می‌شود اما در کارخانه گوستاولف نه بلکه در سایر کارخانه‌های چین که برند و یا معروف نیستند. این نوع سیم بکسل درجه‌دو کیفیت پایین‌تری نسبت به سیم بکسل درجه‌یک دارند ازاین‌رو قیمت آن‌ها کمتر است. این نوع سیم بکسل برای افرادی مناسب است که به کیفیت مار اهمیت چندانی نمی‌دهند و بیشتر بهای تمام‌شده محصول را مدنظر دارند. متأسفانه در برخی کشورها و به‌خصوص کشور ما این نوع سیم بکسل درجه‌دو به‌جای سیم بکسل درجه‌یک جا زده می‌شود. مردم میز از این نوع سیم بکسل استقبال خوبی می‌کنند زیرا این سیم بکسل قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به سیم بکسل گوستاولف اصل دارد.

چگونه سیم بکسل گوستاولف اصلی آلمانی را از نوع غیر اصل تشخیص دهیم؟

متأسفانه در حال حاضر شاهد حجم زیادی از تقلب در سیم‌بکسل‌های چینی هستیم. تعدادی از فروشنده‌ها با استفاده از ناآگاهی مردم سیم بکسل درجه‌دو را به‌جای بهترین سیم بکسل های چینی درجه‌یک به مردم می‌فروشند. خریدار هم با توجه به مبلغ پایین‌تری که پرداخته از خرید خود خرسند هست. یکی از مواردی که برخی فروشنده‌ها از آن‌سو استفاده می‌کنند نوار سبزرنگ داخل سیم بکسل است. درواقع این سیم نمی‌تواند نشانه اصل و یا تقلبی بودن کالا باشد.

آرم لاتین گوستاولف نیز نمی‌تواند مهر تأیید این سیم بکسل باشد. مورد دیگری که فروشنده‌ها از آن به‌عنوان اصل بودن سیم یاد می‌کنند آرم G V که مخفف شده‌ی گوستاولف هست. در حقیقت این آرم می‌تواند توسط خود فروشنده نیز هک شود درنتیجه نمی‌تواند تضمینی بر اصل بودن کالا باشد. اگر فروشنده قصد داشت با نشان دادن برچسب و تیکت کاغذی قدیمی این نماد کالا را اصل جلوه دهد به صحت حرف‌های او شک کنید. شرکت ما اصیل‌ترین، باکیفیت‌ترین و بهترین سیم بکسل های چینی را در اختیار شما خواهد گذاشت تا بدون هیچ دغدغه‌ای خریدی مطمئن داشت باشید.

نتیجه گیری

سیم بکسل ها ازجمله ابزارآلات پرکاربرد در صنایع گوناگون هستند. تضمین سلامت و جان انسان‌ها در پروژه‌های صنعتی مختلف می‌تواند به‌طور مستقیم درگرو کیفیت سیم بکسل های استفاده‌شده باشد. از سیم بکسل ها برای انواع فعالیت‌های صنعتی ازجمله حمل، بالا بردن، کشیدن، بکسل کردن و… استفاده می‌شود. سیم بکسل های چینی شامل دودسته‌ی مغزی منفی و مغزی فولادی می‌باشند. کاربرد و ویژگی‌های هر یک از این دودسته سیم بکسل متفاوت می‌باشد. بهترین سیم بکسل های چینی که تحت نظر کارخانه گوستاولف چین است در ایران و سایر کشورهای جهان مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید برا آگاهی از قیمت سیم بکسل و خرید سیم بکسل مد نظر خود به وب سایت شرکت … مراجعه نمایید.

ads2

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

ads2