کاربرد جرثفیل برقی صنعتی

توسط

جرثقیل پل در مناطق ساخت و ساز و در رودخانه ها یا سواحل که گزینه های مهندسی زمین محدود است یا وجود ندارد استفاده می شود. جرثقیل های پل برای عملیات های سنگین راه اندازی شده اند و می توانند ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ پوند را بلند کنند – اگرچه برخی از مدل ها ظرفیت ۹۰۰۰۰ پوندی را ارائه می دهند.

جرثقیل هیدرولیک از  قدرت هیدرولیک برای بالا و پایین بردن ایمن بارها از یک موقعیت برآمده استفاده می کند یا آنها را به صورت عمودی بر روی سطح شیبدار با ظرفیت حداکثر ۷۰ تن نصب می کند. یک شیفتر چرخشی با بلند کردن یک طرف بار با جک وسط به سمت بالا که به طور مطلوب ۱۰ فوت ارتفاع دارد به منظور انتقال آن از نقطه A به نقطه B با فاصله کمتر از ۴۰ فوت کار می کند. این شکل از جرثقیل برقی به صورت افقی روی بار نصب می شود.جرثقیل های برقی به دلیل ویژگی اصلی آنها – بدون توقف، تجهیزات ساخت و ساز ضروری برای هر پروژه صنعتی هستند، بنابراین می توان از آنها در طول پروژه استفاده کرد.جرثقیل های برقی صنعتی خودکار معتبر بین المللی به گونه ای طراحی شده اند که توسط کاربرانی که هیچ مهارت فنی یا آموزشی در محل های کاری شلوغ مجاور ندارند، برای افزایش زمان کار و کاهش گردش کار طراحی شده اند.کاربرد جرثقیل های الکتریکی بسیار متنوع است. با درک عملکردها و انواع مختلف آنها، می‌توانیم آنچه را که برای یک شغل خاص مناسب‌تر است

جرثقیل برقی صنعتی می تواند مزایای خود را در عملیات بسیاری از شرکت ها با کاهش کارآمدی کمتر حمل دستی بارهای سنگین، حذف تهدیدات ایمنی مرتبط با عملیات دستی ناایمن و به حداقل رساندن تعلل ثابت کند. جرثقیل های برقی در چند سال گذشته تاثیر خود را در دنیای صنعتی ایجاد کرده اند. با بهبود قابلیت های بلند کردن، آنها به حمل بارهای سنگین تر و کاهش به زمان تولید کمک می کنند.جرثقیل های برقی را می توان برای همه موارد استفاده کرد، مانند جابجایی بارهای بسیار سنگین برای ساخت و ساز، جابجایی تجهیزات سنگین برای کارهای تعمیر و نگهداری یا نصب اتصالات سنگین و غیره. جرثقیل های برقی ارائه شده توسط ما از نظر کیفیت و کارایی بهترین هستند.

جرثقیل برقی صنعتی جرثقیل برقی صنعتی                 1

انواع جرثقیل برقی صنعتی

جرثقیل های برقی صنعتی به دو نوع اصلی جرثقیل سقفی و جرثقیل وزنه تعادل تقسیم می شوند. آنها از نظر باری که تحمل می کنند و کنترل بار متفاوت هستند.

کاربرد اصلی جرثقیل های صنعتی برقی بالا بردن کالاها یا مصالح ساختمانی است. این یک راه امن برای بارگیری، حمل و نقل، تخلیه و انباشته مواد است.

هر دو مدل را می توان به روش های مختلفی برای تسهیل بارگیری یا تخلیه بسته به شرایط پروژه نصب کرد.

۱) جرثقیل تعادلی تکی ۲) پخش کننده مفصلی دو مرحله ای ضد تعادل ۳) سه دوربین …

جرثقیل های برقی صنعتی پرکاربردترین نوع PT در صنایعی مانند ساخت و ساز و تولید هستند. در این نوع جرثقیل از دکل چرخانده شده توسط موتورهای الکتریکی استفاده می شود. همچنین استفاده از این جرثقیل دارای سری زمانی پیچیده با افزایش تقاضا از سوی کاربردهای مختلف صنعتی می باشد.

جرثقیل برقی صنعتی جرثقیل برقی صنعتی                 3

ویژگی های چرثقیل برقی صنعتی

جرثقیل های برقی صنعتی طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهند و طرح های مختلفی نیز دارند. آنها در وزن‌ها و ظرفیت‌های مختلف وجود دارند که به آنها امکان می‌دهد در بسیاری از محیط‌ها جای بگیرند.

طراحی منحصر به فرد بالابر به آن اجازه می دهد تا برای اهداف مختلفی استفاده شود، مانند رسیدن به ارتفاع ۵۰ فوت یا برداشتن حتی سنگین ترین اجسام، زیرا می تواند ۵۰۰۰ پوند را با استفاده از یک دستگاه استاندارد بلند کند. هنگامی که یک جرثقیل صنعتی با ویژگی هایی پیدا کردید که نیازهای شما را برآورده می کند، نصب نیز آن می تواند انعطاف پذیر باشد زیرا گزینه های خود نصب و بازسازی اغلب در دسترس هستند.

نوع: پخش کننده هوایی; ۲ چرخ محرک؛ مفصل کننده ۲j; اسپلیتر پشتیبانی ۴ چرخ

ظرفیت های بالابری موجود: ۸e 30t+5d 12t+4d 10t + 120t; گاوآهن ۴×۶۰ تن

منبع: https://mg-trade.ir/industrial-electric-crane/

ads2

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

ads2